ROZSTRZYGNIĘCIE II EDYCJI
KUJAWSKO - POMORSKIEJ NAGRODY JAKOŚCI

II Edycja KPNJ | Galeria

28 stycznia 2005 roku na Wielkiej Gali Liderów Jakości w Teatrze Polskim w Bydgoszczy zostały wręczone statuetki II edycji Kujawsko- Pomorskiej Nagrody Jakości. Tym razem w konkursie wzięło udział 16 firm i organizacji, które rywalizowały o najwyższe laury w dziedzinie kompleksowo pojmowanego Zarządzania przez Jakość. Kapituła Konkursu ma zaszczyt przedstawić Państwu ostateczne wyniki II edycji Kujawsko- Pomorskiej Nagrody Jakości:

LAUREACI

WYRÓŻNIENIA

DYPLOMY UZNANIA

Kolejna edycja Kujawsko- Pomorskiej Nagrody Jakości jest przykładem tego, że Perfekcyjne Systemy Zarządzania można z powodzeniem wdrażać nie tylko w regionalnych firmach ale i organizacjach użyteczności publicznej- takich jak urzędy, szpitale, czy szkoły. Co najważniejsze - organizacje te deklarują chęć ciągłego ulepszenia już działających systemów, tak aby były one jak najlepiej przystosowane do aktualnych potrzeb mieszkańców i interesantów.

Nagrodzone firmy i organizacje wyróżniono za świetne wyniki w zarządzaniu, sprzedaży oraz kreowaniu własnej marki na przestrzeni kilku lat. Eksperci docenili zdolność laureatów do utrzymania wysokich standardów jakościowych w odniesieniu do rosnącej konkurencji, nieprzewidywalnego rynku i nowości technologicznych.

Oczywiście celem konkursu nie jest tylko wyróżnienie. Pomagając laureatom w budowaniu prestiżu i pozycji na rynku, chcemy pokazać grupę liderów, którymi nasz region może się pochwalić. Takie przedsiębiorstwa i organizacje wyznaczają przecież standardy, które powinny obowiązywać w naszej gospodarce.

Reklama :
darmowe typy zakłady bukmacherskie konkursy bukmacherskie Piłka nożna Newsy piłkarskie


Centrum Jakości ul.Dworcowa 8/5 85-010 Bydgoszcz tel.: (052) 322 11 80, fax.: (052) 322 47 92, e-mail:[email protected]
Copyright © Pro Futura Media Group