Wielka Gala - nagrody dla Liderów Jakości

I Edycja KPNJ | Media | Galeria

28 firm - liderów gospodarki wyszło 30 stycznia br. na scenę bydgoskiej Opery Nova w Bydgoszczy, by odebrać prestiżowe wyróżnienia w trakcie Wielkiej Gali Liderów Jakości. To najlepsi z najlepszych.

3 Laureatów:

5 Wyróżnionych:

4 Dyplomy uznania
za dążenie do doskonałości w Zarządzaniu przez Jakość i uczestnictwo w I edycji Kujawsko-Pomorskiej Nagrody Jakości otrzymali: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saniko Sp. z o.o. z Włocławka, Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Filofarm z Bydgoszczy, Wojewódzka Biblioteka Publiczna - Książnica Kopernikańska z Torunia, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Bydgoszczy.

Galę uświetnił swą obecnością Prezes Krajowej Izby Gospodarczej i Przewodniczący Konkursu Polskiej Nagrody Jakości dr Andrzej Arendarski. Towarzyszyli mu Honorowi Patroni Nagrody - Wojewoda Kujawsko-Pomorski Romuald Kosieniak i Marszałek Województwa Waldemar Achramowicz.

Przewodniczący Kapituły Kujawsko-Pomorskiej Nagrody Jakości, dr Wiesław Wandowski, do udziału w Wielkiej Gali zaprosił też ekspertów systemów zarządzania jakością, przedstawicieli organizacji gospodarczych, naukowych i politycznych, a także gości ze świata kultury.

Reklama :
darmowe typy zakłady bukmacherskie konkursy bukmacherskie Piłka nożna Newsy piłkarskie


Centrum Jakości ul.Dworcowa 8/5 85-010 Bydgoszcz tel.: (052) 322 11 80, fax.: (052) 322 47 92, e-mail:[email protected]
Copyright © Pro Futura Media Group