Kujawsko - Pomorska Nagroda Jakości

    Wolna i nieskrępowana gra sił rynkowych mobilizuje jej uczestników do wyznaczania i utrzymywania najwyższych standardów. Centrum Jakości ma zaszczyt organizować Regionalną Nagrodę Jakości. Jej laureaci mogą się ubiegać o wyróżnienia na szczeblu ogólnopolskim i europejskim. To najwyższe uznanie ze strony elit Starego Kontynentu dla gospodarczych osiągnięć liderów rynku.

    W konkursie Kujawsko-Pomorskiej Nagrody Jakości, podobnie jak w Polskiej i Europejskiej Nagrodzie Jakości, nie ma przegranych. Zdobyte w nim doświadczenia przynoszą korzyści w postaci doskonalenia poszczególnych obszarów organizacji. Pozwalają wyłonić mocne strony przedsiębiorstwa jednocześnie ukazując dziedziny wymagające poprawy.

    Zaproszenie do udziału w Regionalnej Nagrodzie Jakości to szansa, którą warto wykorzystać. Do pierwszej edycji Regionalnej Nagrody Jakości przystąpiło 28 organizacji! To rekord w skali kraju. A dla nas powód do dumy i liczba świadcząca o ogromnej wadze jaką firmy coraz częściej przywiązują do prawidłowego - opartego na najwyższych standardach - systemu zarządzania.

Reklama :
darmowe typy zakłady bukmacherskie konkursy bukmacherskie Piłka nożna Newsy piłkarskie


Centrum Jakości ul.Dworcowa 8/5 85-010 Bydgoszcz tel.: (052) 322 11 80, fax.: (052) 322 47 92, e-mail:[email protected]
Copyright © Pro Futura Media Group